PRÓBNY ALARM PRZECIWPOŻAROWY

Dnia 21 września 2018r. został przeprowadzony próbny alarm przeciwpożarowy. 54 dzieci z 3 grup wraz z 3 nauczycielkami i 9 pracownikami obsługi i administracji opuściło budynek, kierując się drogami ewakuacyjnymi do zbiorczego punktu ewakuacyjnego wyznaczonego na terenie ogrodu przedszkolnego. Podczas ćwiczeń ewakuacji dzieci wychodziły z budynku bardzo spokojnie, nie przepychając się. Od momentu ogłoszenia alarmu ewakuacja trwała 2,30 minuty. Tam, po powtórnym przeliczeniu dzieci, nauczyciele zdali raport meldunkowy osobie odpowiedzialnej za ćwiczenia. Dyrektor placówki oceniła sprawność przeprowadzonej akcji i skierowała kilka słów do zgromadzonych dzieci uwrażliwiając je na ewentualne niebezpieczeństwo.