Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Moje Drzewo" Julianna z grupy "Maleństwa" zdobyła III miejsce, a Amelka z "TYgrysków" zdobyła wyróżnienie.

 

alt


W Powiatowym Konkursie Wokalnym "Talenty i pasje" Paulinka K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce.


alt

Emilka N. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja Rodzina i muzyka" organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. F. Chopina

alt

W IV festiwalu wokalnym Mikrofon MOK i TY Paulina K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła wyróżnienie.

alt

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony pluszowy miś" Emilka N. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła I miejsce, Zofia B. z grupy "Malęństwa" II miejsce, natomiast Kuba G. z grupy "Mądre Sowy" oraz Gabrysia G. z grupy "Tygryski" zdobyli wyróżnienie.

alt

Paulinka K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła pierwsze miejsce w III Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Piosenki z fonetyki lata 80 i 90". Serdecznie GRATULUJEMY

WÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂ

alt


Emilia N. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła I miejsce w "Mikołajkowym konkursie plastycznym" pod patronatem prezydenta Będzina

 

 




OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


W Gminnym Konkursie Plastycznym"Moje Drzewo" Amelia S. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce. Jagoda J. z "Maleństw" i Aurelia S. z "TYgrysków" zdobyły wyróżnienie.

 

alt

 

W gminnym Konkursie Plastycznym "Portret Kubusia Puchatka":

Lena W. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce

Jagoda J. z grupy "Maleństwa" zdobyła III miejsce

Aurelia S. z grupy "Tygryski" zdobyła wyróżnienie

 

alt


W Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Odblaskowa Klasa" nasze Przedszkole zdobyło wyróżnienie.


 

alt


Julia T. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wspomnienia z wakacji"

 

 

alt


Nikola C. z grupy "Maleństwa" zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Halloween 2016".


alt

 

Leon K. zdobył I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Moje wakacje".

 

alt

 

Paulina K. z grupy "Tygryski" oraz Bartosz K. z grupy "Maleństwa" zdobyli III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jestem sobie mały Miś, znam się z dziećmi nie od dziś".




alt

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne" nasze przedszkolaki odniosły sukcesy: I miejsce - Ola R. z grupy "Tygryski", II miejsce - Martyna K. z grupy "Tygryski", III miejsce-Amelia G. z grupy "Mądre Sowy". Serdecznie Gratulujemy

 

 

alt

 

Jedna z naszych podopiecznych - Zuzia Z. z grupy "Tygryski" jest zawodniczką Klubu Sportowego Mistral z Wojkowic, gdzie odnosi liczne sukcesy: W Międzynarodowych zawodach Taekwondo Polish Open Cup zdobyła III miejsce w konkurencji techniki specjalne, III miejsce w konkurencji tempówki, II miejsce w konkurencji soft stick. Serdecznie gratulujemy.

 

alt

 

Wyróżnienie I - go stopnia dla przedszkolaków z grypy „Mądre Sowy” i grupy Maleństwa” w VIII edycji Gminnego Konkursu Artystycznego „Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj a dziś”.

 

alt

ÂÂ

ÂÂÂÂÂÂÂ

W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Piękne są nasze barwy ojczyste", w kategorii przedszkola Zuzanna Zapora zajęła II miejsce. Gratulujemy!!!


 

alt

W Gminnym Konkursie Literackim"Snuj się snuj, bajeczko..." dzieci z grupy "Mądre Sowy" zajęły I miejsce. GRATULUJEMY!!!

 

alt

Dzieci z grupy "Mądre Sowy" zdobyły wyróżnienie I-go stopnia w Gminnym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej "Jesteśmy Przyjacielami Syriusza".

 

alt

Amelia G. oraz Zuzanna Z. zdobyły II miejsce w Wewnątrzszkolnym Konkursie Literackim "Bajka na co dzień".

 

alt

W Gmminym Konkursie Wiedzy "Bezpieczny Przedszkolak" dzieci z grupy "Mądre Sowy" zdobyły I mejsce.

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Piękne są nasze barwy ojczyste", w kategorii przedszkola

Zuzanna Zapora zajęła II miejsce, a Aleksander Marciniak otrzymał wyróżnienie.


I miejsca dla przedszkolaków z grypy „Mądre Sowy” i grupy „Maleństwa” w VII edycji Gminnego Konkursu Artystycznego „Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj a dziś”

alt

W Gminnym Konkursie Plastycznym „Zwiastuny wiosny”

Lena Wojnarowicz zajęła III miejsce w kategorii 5,6- latków,

Zuzanna Kozłowska zajęła III miejsce w kategorii dzieci 3 letnich,

Emilia Nowak i Michał Masny otrzymali wyróżnienia.

alt

Alicja Turek-Kidawa i Pola Kubień zajęły I miejsce w VI Regionalnym Konkursie Wiedzy o Bożym Narodzeniu.

alt


Osiągnięcia w Gminnym Konkursie Plastycznym „Ozdaba choinkowa”.

Grupa "Madre Sowy"

I miejsce w kategorii wiekowej 5-latki Amelia Sroka, wyróżnienie Pola Kubień.

Grupa "Tygryski"

I miejsce w kategorii wiekowej 4-latki Aleksandra Rady, wyróżnienie Amelia Gloc

Grupa "Maleństwa" 

I miejsce w kategorii wiekowej 3-latki Leon Kobień, wyróżnienie Marika Sędzik

alt

II miejsce Amelii Gloc w powiatowym konkursie na „Najpiękiniejszą Przestrzenną Bombkę Bożonarodzeniową”

alt

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje drzewo":

II miejsce - Paulinka Knapik z grupy "Maleństw"

II miejsce - Amelka Gloc z grupy "Tygrysków"

Wyróżnienia - Alicja Turek-Kidawa, Liliana Tomalik grupy "Mądre Sowy", Natalia Głaz z grupy "Tygrysków"

 

alt


OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


Konkurs plastyczny: rysowanie kredą na chodniku „Lubię moje przedszkole”


Mądre Sowy: I miejsce: Krzysztof H., II miejsce: Magdalena N., II miejsce: Natalia K.

 

Tygryski: I miejsce: Julia S., II miejsce: Maja Ł., II miejsce: Aleksander M.

Maleństwa: I miejsce: Agata N., II miejsce: Piotr W., II miejsce: Patryk K.

 

Konkurs wewnątrzszkolny: "Najpiękniejsza Dynia Halloweenowa"

I miejsce: Julia S., Ola L., Nina Z.

II miejsce: Maks S., Amelia N.

III miejsce: Amelia K., Michał B.

wyróżnienia: Wiktor D., Lena P., Michał J., Krzyś H., Igor N., Marcel S., Krzyś W., Bartek P., Antoś J.


Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny "Jeden dzień z życia Marii Skłodowskiej-Curie"

I miejsce: Lena P., Amelia N., Julia S., Nina Z., Amelia K. (zespół z gr. Mądre Sowy)
wyróżnienie: Amelia S., Lena W., Pola K., Maja Ł, Lila T. (zespół z gr. Tygryski)

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje drzewo" - Nina Z., Oliwia S., Amelia N. zdobyły wyróżnienie

 

alt


OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


1. Julia M. zdobyła wyróżnienie w regionalnym konkursie plastycznym „Malowane wiersze Juliana Tuwima”.


2. Julia M., Paula R. zdobyły I miejsce w międzygminnym konkursie „Wiedzy o Świętach Bożego Narodzenia”.


3. Zosia W., Paula R., Julia M, Amelka B. zajęły I miejsce w konkursie „Kolęd i pastorałek dla dzieci w wieku przedszkolnym” w Dąbiu


4. Ewa M. z grupy "Tygryski" i Pola K. z grupy "Maleństwa" zdobyły wyróżnienie I stopnia w gminnym konkursie plastycznym "Mała choineczka"


5. Ela K. z grupy "Mądre Sowy" zdobyła II miejsce w Gminny Konkursie Plastycznym ,,Zwiastuny wiosny'',

Natalia K. z grupy "Maleństwa" zdobyła zaszczytne I miejsce w kategorii dzieci 3,4 letnich,

Oliwia S. - wyróżnienie w kategorii dzieci 3,4 letnich, Rozalia S. - wyróżnienie w kategorii dzieci 3,4 letnich.


6. Julia M. zajęła I miejsce, Paula R. II miejsce w III edycji gminnego konkursu plastycznego o tematyce wielkancnej w kategorii kartka świąteczna/


7. Franciszek Ć. zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wyjątkowa mama" w kategorii wiekowej 6 latka.


8. Wiktoria P. zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wyjątkowa mama" w kategorii wiekowej 5 latka.


9. Paula R., Julia M., Igor G. zdobyli wyróżnienie I stopnia w VII Międzyprzedszkolnym Konkursie wiedzy o krajach Unii Europejskiej "Jestem Przyjacielem Syriusza".

 

alt

ÂÂ


ÂÂÂÂÂÂÂÂÂ