Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

OSINI蔆IA WYCHOWANK覹 I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

侣侣侣侣侣侣侣侣

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Moje Drzewo" Julianna z grupy "Male駍twa" zdoby砤 III miejsce, a Amelka z "TYgrysk體" zdoby砤 wyr罂nienie.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt


W Powiatowym Konkursie Wokalnym "Talenty i pasje" Paulinka K. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 II miejsce.


alt

Emilka N. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Moja Rodzina i muzyka" organizowanym przez Pa駍twow Szko酬 Muzyczn I stopnia im. F. Chopina

alt

W IV festiwalu wokalnym Mikrofon MOK i TY Paulina K. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 wyr罂nienie.

alt

W Gminnym Konkursie Plastycznym "M骿 ulubiony pluszowy mi" Emilka N. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 I miejsce, Zofia B. z grupy "Mal犟stwa" II miejsce, natomiast Kuba G. z grupy "M眃re Sowy" oraz Gabrysia G. z grupy "Tygryski" zdobyli wyr罂nienie.

alt

Paulinka K. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 pierwsze miejsce w III Festiwalu Piosenki Dzieci阠ej "Piosenki z fonetyki lata 80 i 90". Serdecznie GRATULUJEMY

W侣侣侣侣侣侣

alt


Emilia N. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 I miejsce w "Miko砤jkowym konkursie plastycznym" pod patronatem prezydenta B阣zina

侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣聽




OSINI蔆IA WYCHOWANK覹 I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


W Gminnym Konkursie Plastycznym"Moje Drzewo" Amelia S. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 II miejsce. Jagoda J. z "Male駍tw" i Aurelia S. z "TYgrysk體" zdoby硑 wyr罂nienie.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

alt

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

W gminnym Konkursie Plastycznym "Portret Kubusia Puchatka":

Lena W. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 II miejsce

Jagoda J. z grupy "Male駍twa" zdoby砤 III miejsce

Aurelia S. z grupy "Tygryski" zdoby砤 wyr罂nienie

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

alt


W Og髄nopolskim Konkursie Fotograficznym "Odblaskowa Klasa" nasze Przedszkole zdoby硂 wyr罂nienie.


侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt


Julia T. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 wyr罂nienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wspomnienia z wakacji"

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt


Nikola C. z grupy "Male駍twa" zdoby砤 I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Halloween 2016".


alt

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

Leon K. zdoby I miejsce w Og髄nopolskim Konkursie plastycznym "Moje wakacje".

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

Paulina K. z grupy "Tygryski" oraz Bartosz K. z grupy "Male駍twa" zdobyli III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jestem sobie ma硑 Mi, znam si z dzie鎚i nie od dzi".




alt

W Gminnym Konkursie Plastycznym "Bo縪narodzeniowe ozdoby 秝i眛eczne" nasze przedszkolaki odnios硑 sukcesy: I miejsce - Ola R. z grupy "Tygryski", II miejsce - Martyna K. z grupy "Tygryski", III miejsce-Amelia G. z grupy "M眃re Sowy". Serdecznie Gratulujemy

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

alt

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

Jedna z naszych podopiecznych - Zuzia Z. z grupy "Tygryski" jest zawodniczk Klubu Sportowego Mistral z Wojkowic, gdzie odnosi liczne sukcesy: W Mi阣zynarodowych zawodach Taekwondo Polish Open Cup zdoby砤 III miejsce w konkurencji techniki specjalne, III miejsce w konkurencji temp體ki, II miejsce w konkurencji soft stick. Serdecznie gratulujemy.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

Wyr罂nienie I - go stopnia dla przedszkolak體 z grypy ?M眃re Sowy? i grupy ?Male駍twa? w VIII edycji Gminnego Konkursu Artystycznego ?Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj a dzi?.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

侣侣侣

W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Pi阫ne s nasze barwy ojczyste", w kategorii przedszkola Zuzanna Zapora zaj瓿a II miejsce. Gratulujemy!!!


侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

W Gminnym Konkursie Literackim"Snuj si snuj, bajeczko..." dzieci z grupy "M眃re Sowy" zaj瓿y I miejsce. GRATULUJEMY!!!

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

Dzieci z grupy "M眃re Sowy" zdoby硑 wyr罂nienie I-go stopnia w Gminnym Konkursie wiedzy o Unii Europejskiej "Jeste秏y Przyjacielami Syriusza".

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

Amelia G. oraz Zuzanna Z. zdoby硑 II miejsce w Wewn眛rzszkolnym Konkursie Literackim "Bajka na co dzie".

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt

W Gmminym Konkursie Wiedzy "Bezpieczny Przedszkolak" dzieci z grupy "M眃re Sowy" zdoby硑 I mejsce.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

OSINI蔆IA WYCHOWANK覹 I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


W Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Pi阫ne s nasze barwy ojczyste", w kategorii przedszkola

Zuzanna Zapora zaj瓿a II miejsce, a Aleksander Marciniak otrzyma wyr罂nienie.


I miejsca dla przedszkolak體 z grypy ?M眃re Sowy? i grupy ?Male駍twa? w VII edycji Gminnego Konkursu Artystycznego ?Wiosna i wielkanocne zwyczaje wczoraj a dzi?

alt

W Gminnym Konkursie Plastycznym ?Zwiastuny wiosny?

Lena Wojnarowicz zaj瓿a III miejsce w kategorii 5,6- latk體,

Zuzanna Koz硂wska zaj瓿a III miejsce w kategorii dzieci 3 letnich,

Emilia Nowak i Micha Masny otrzymali wyr罂nienia.

alt

Alicja Turek-Kidawa i Pola Kubie zaj瓿y I miejsce w VI Regionalnym Konkursie Wiedzy o Bo縴m Narodzeniu.

alt


Osi眊ni阠ia w Gminnym Konkursie Plastycznym ?Ozdaba choinkowa?.

Grupa "Madre Sowy"

I miejsce w kategorii wiekowej 5-latki Amelia Sroka, wyr罂nienie Pola Kubie.

Grupa "Tygryski"

I miejsce w kategorii wiekowej 4-latki Aleksandra Rady, wyr罂nienie Amelia Gloc

Grupa "Male駍twa"侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

I miejsce w kategorii wiekowej 3-latki Leon Kobie, wyr罂nienie Marika S阣zik

alt

II miejsce Amelii Gloc w powiatowym konkursie na ?Najpi阫iniejsz Przestrzenn Bombk Bo縪narodzeniow?

alt

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje drzewo":

II miejsce - Paulinka Knapik z grupy "Male駍tw"

II miejsce - Amelka Gloc z grupy "Tygrysk體"

Wyr罂nienia - Alicja Turek-Kidawa, Liliana Tomalik grupy "M眃re Sowy", Natalia G砤z z grupy "Tygrysk體"

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

alt


OSINI蔆IA WYCHOWANK覹 I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


Konkurs plastyczny: rysowanie kred na chodniku ?Lubi moje przedszkole?


M眃re Sowy: I miejsce: Krzysztof H., II miejsce: Magdalena N., II miejsce: Natalia K.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

Tygryski: I miejsce: Julia S., II miejsce: Maja ., II miejsce: Aleksander M.

Male駍twa: I miejsce: Agata N., II miejsce: Piotr W., II miejsce: Patryk K.

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣聽

Konkurs wewn眛rzszkolny: "Najpi阫niejsza Dynia Halloweenowa"

I miejsce: Julia S., Ola L., Nina Z.

II miejsce: Maks S., Amelia N.

III miejsce: Amelia K., Micha B.

wyr罂nienia: Wiktor D., Lena P., Micha J., Krzy H., Igor N., Marcel S., Krzy W., Bartek P., Anto J.


Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny "Jeden dzie z 縴cia Marii Sk硂dowskiej-Curie"

I miejsce: Lena P., Amelia N., Julia S., Nina Z., Amelia K. (zesp蟪 z gr. M眃re Sowy)
wyr罂nienie: Amelia S., Lena W., Pola K., Maja , Lila T. (zesp蟪 z gr. Tygryski)

Gminny Konkurs Plastyczny "Moje drzewo" - Nina Z., Oliwia S., Amelia N. zdoby硑 wyr罂nienie

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt


OSINI蔆IA WYCHOWANK覹 I NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


1. Julia M. zdoby砤 wyr罂nienie w regionalnym konkursie plastycznym ?Malowane wiersze Juliana Tuwima?.


2. Julia M., Paula R. zdoby硑 I miejsce w mi阣zygminnym konkursie ?Wiedzy o i阾ach Bo縠go Narodzenia?.


3. Zosia W., Paula R., Julia M, Amelka B. zaj瓿y I miejsce w konkursie ?Kol阣 i pastora砮k dla dzieci w wieku przedszkolnym? w D眀iu


4. Ewa M. z grupy "Tygryski" i Pola K. z grupy "Male駍twa" zdoby硑 wyr罂nienie I stopnia w gminnym konkursie plastycznym "Ma砤 choineczka"


5. Ela K. z grupy "M眃re Sowy" zdoby砤 II miejsce w Gminny Konkursie Plastycznym ,,Zwiastuny wiosny'',

Natalia K. z grupy "Male駍twa" zdoby砤 zaszczytne I miejsce w kategorii dzieci 3,4 letnich,

Oliwia S. - wyr罂nienie w kategorii dzieci 3,4 letnich, Rozalia S. - wyr罂nienie w kategorii dzieci 3,4 letnich.


6. Julia M. zaj瓿a I miejsce, Paula R. II miejsce w III edycji gminnego konkursu plastycznego o tematyce wielkancnej w kategorii kartka 秝i眛eczna/


7. Franciszek . zaj背 I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wyj眛kowa mama" w kategorii wiekowej 6 latka.


8. Wiktoria P. zaj瓿a I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Wyj眛kowa mama" w kategorii wiekowej 5 latka.


9. Paula R., Julia M., Igor G. zdobyli wyr罂nienie I stopnia w VII Mi阣zyprzedszkolnym Konkursie wiedzy o krajach Unii Europejskiej "Jestem Przyjacielem Syriusza".

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣

alt


侣侣侣侣

侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣侣