Kto jest dzieci przyjacielem?
May mi.
Kto tajemnic zna tak wiele?
May mi.
Mi cho may, cho niemiay,
wielkie serce w sobie ma.
Pocieszyciel doskonay.
Kady misia swego ma.

Due, mae, kolorowe, puchate i miciutkie. Pluszowe misie opanoway Przedszkole w Sarnowie. ?Przybyy?ze swoimi maymi wacicielami, aby bawi si, witowa i uczy. Z okazji wiatowego Dnia Pluszowego Misia nasze przedszkolaki miay okazj do witowania ze swoimi milusiskimi razem z Pani Dominik Buschmann bibliotekark z Biblioteki w Sarnowie. Pani Dominika zaprosia nas do biblioteki gdzie na dzieci czeka Mi, ktry mia dla przedszkolakw niespodzianki.Na pocztek kada z grup zapiewaa Misiowi sto lat i yczya mu wszystkiego najlepszego. Pniej Pani Dominika przeczytaa krtkie opowiadanie o Misiu, ktry uczy si pywa. Po opowiadaniu Mi zada zagadki, z ktrymi dzieci poradziy sobie bez problemu. Najwicej radoci sprawi konkurs na najmniejszego, najbardziej puszystego, najbardziej kolorowego i najwikszego misia. Kady zwyciski mi otrzyma dyplom. Za wspln zabaw i witowanie Mi poczstowa dzieci sodkim, maym co nie co. Mi jest bardzo wany dla kadego dziecka. Mona go przytuli, a nawet zwierzy mu si z sekretw. Mamy nadziej, e to wielkie misiowe przyjcie zostanie w naszych wspomnieniach na dugi czas.