?Drogi wity Mikoaju
Przybd do nas, bo ju czas.
Wszystkie dzieci Ci kochaj
i serduszka bij nam.
Tu w przedszkolu wielu dzieciom
serca bij niby mot.
Nie pozwl nam dugo czeka,
bo nadchodzi ciemna noc.?

Wizyta witego Mikoaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Ju od 6 grudnia przedszkolaki z wielk niecierpliwoci oczekiway witego Mikoaja, ktry rozwoc prezenty do dzieci na caym wiecie zawita do naszego przedszkola 8 grudnia z workiem penym prezentw. Zanim usyszelimy dzwoneczek zapowiadajcy ryche pojawienie si Mikoaja wszyscy wietnie bawilimy si z elfem, pomocnikiem naszego gocia. Elf razem z dziemi piewa piosenki, taczy, bra udzia w konkursach, a nawet sprawi, e w przedszkolu pada nieg, a wtedy bya szalona bitwa na nieki. Nagle usyszelimy dugo oczekiwany dwik dzwonka i ju wszyscy wiedzieli, e zblia si w. Mikoaj. Podgld obrazkaPrzedszkolaki byy bardzo szczliwe, rozpromienione, a kiedy znalazy si blisko w. Mikoaja ? troszk zawstydzone. Oprcz penego worka prezentw w. Mikoaj przywiz ze sob duo umiechu. Rozmawia z dziemi, zachca ich, aby byy grzeczne, suchay rodzicw i pa w przedszkolu. Na zakoczenie wity Mikoaj wszystkim przedszkolakom osobicie wrcza paczki, a w nich ? dla kadego co dobrego! Oczekiwana cay rok wizyta w. Mikoaja mina w bardzo miej atmosferze i przyniosa dzieciom wiele radoci. Dzieci dugo wspominay ten dzie, dzieliy si wraeniami, ponownie oglday prezenty, zerkay przez okno z nadziej, e jeszcze raz zobacz naszego gocia i pomachaj mu na poegnanie. Dzikujemy wity Mikoaju, przybd do Nas znw za rok.