ALARM PRZECIWPO疉ROWY - 芖ICZENIA

Dnia 12 pa糳ziernika 2017r. zosta przeprowadzony pr骲ny alarm przeciwpo縜rowy. 61 dzieci z 3 grup wraz z 4 nauczycielkami i 8 pracownikami obs硊gi i administracji opu禼i硂 budynek, kieruj眂 si drogami ewakuacyjnymi do zbiorczego punktu ewakuacyjnego wyznaczonego na terenie ogrodu przedszkolnego. Podczas 鎤icze ewakuacji dzieci wychodzi硑 z budynku bardzo spokojnie, nie przepychaj眂 si. Od momentu og硂szenia alarmu ewakuacja trwa砤 1minut i 50 sekund. Tam, po powt髍nym przeliczeniu dzieci, nauczyciele zdali raport meldunkowy osobie odpowiedzialnej za 鎤iczenia. Dyrektor plac體ki oceni砤 sprawno舵 przeprowadzonej akcji i skierowa砤 kilka s丑w do zgromadzonych dzieci uwra縧iwiaj眂 je na ewentualne niebezpiecze駍two.