W KRAINIE DZIECIĘCEJ ROZRYWKI - NIBYLANDIA

20 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. W tym roku postanowiliśmy zabrać dzieci z tej okazji do największej na Śląsku sali zabaw dla dzieci – „NIBYLANDII”. Już sama podróż autokarem była dla Dzieci urozmaiceniem codziennych zajęć. Jednak atrakcje jakie czekały na miejscu przerosły oczekiwania Maluchów. Ta wspaniała kraina dziecięcej rozrywki jest utrzymana w bajkowym klimacie Piotrusia Pana. Przedszkolaki w trakcie pobytu mogły bawić się do woli w magicznym Lesie Elfów, odbyć „rejs” po morzu pełnym przygód z Kapitanem Hookiem, zawinąć do Przystani Maluchów, odbyć wizytę w Zamku Księżniczki, przespacerować się po Desce Wesołego Rogera, poskakać w Kangurzej Kajucie oraz skorzystać z wielu innych wspaniałych atrakcji. Aby Dzieciom nie zabrakło siły do zabawy, Gospodarze dodatkowo umilili swoim Małym Gościom czas częstując ich pyszną drożdżówką i sokiem. Zdjęcia z wycieczki w zakładce galeria.

Podgląd obrazka