W KRAINIE DZIECICEJ ROZRYWKI - NIBYLANDIA

20 wrzenia w caej Polsce obchodzony jest Dzie Przedszkolaka. W tym roku postanowilimy zabra dzieci z tej okazji do najwikszej na lsku sali zabaw dla dzieci ? ?NIBYLANDII?. Ju sama podr autokarem bya dla Dzieci urozmaiceniem codziennych zaj. Jednak atrakcje jakie czekay na miejscu przerosy oczekiwania Maluchw. Ta wspaniaa kraina dziecicej rozrywki jest utrzymana w bajkowym klimacie Piotrusia Pana. Przedszkolaki w trakcie pobytu mogy bawi si do woli w magicznym Lesie Elfw, odby ?rejs? po morzu penym przygd z Kapitanem Hookiem, zawin do Przystani Maluchw, odby wizyt w Zamku Ksiniczki, przespacerowa si po Desce Wesoego Rogera, poskaka w Kangurzej Kajucie oraz skorzysta z wielu innych wspaniaych atrakcji. Aby Dzieciom nie zabrako siy do zabawy, Gospodarze dodatkowo umilili swoim Maym Gociom czas czstujc ich pyszn drodwk i sokiem. Zdjcia z wycieczki w zakadce galeria.

Podgld obrazka