II Rodzinne Spotkanie witeczne

wita Boego Narodzenia s najpikniejszymi witami, na ktre czekaj nie tylko dzieci, ale i doroli. S to wita najblisze i najdrosze naszym sercom, gdy towarzyszy im niepowtarzalna i wyjtkowa atmosfera. Z tej te okazji 9 grudnia odbyo si ju II Rodzinne Spotkanie witeczne spoecznoci przedszkolnej, zorganizowane przez Rad Rodzicw Przedszkola Publicznego im. Kubusia Puchatka w Sarnowie. W czasie tego magicznego popoudnia gocilimy rodzicw, babcie i dziadkw oraz zaproszonych goci wrd ktrych swoj obecnoci zaszczyci nas Wjt Gminy Psary Pan Tomasz Sado. Nasze wsplne spotkanie rozpocza ciepymi, wiatecznymi yczeniami Pani Dyrektor Magorzata Baraska. Przy pysznych smakoykach przygotowanych przez mamy z kadej grupy, moglimy podziwia przedszkolakw przebranych za Anioki, ktrzy zaprezentowali swoje umiejtnoci wokalno- taneczne do piknych witecznych pastoraek. Pikna scenografia, stroje oraz wystpy dzieci sprawiy, e w sali zapanowaa magiczna, witeczna atmosfera. Po wsplnym koldowaniu Rada Rodzicw zaprosia zgromadzonych do dziaa plastycznych: dzieci wsplnie z najbliszymi wykonyway dekoracje oraz ozdoby choinkowe, ktre zawisy na choinkach. Duym zainteresowaniem cieszyy si ozdoby witeczne wykonane przez Pani Jolant Widz, ktre mona byo zakupi na zorganizowanym kiermaszu. Takie spotkania integruj rodzicw, dzieci, nauczycieli i pracownikw przedszkola, a towarzyszcy im witeczny nastrj pozostaje na dugo w pamici. Serdeczne podzikowania skadamy dla wszystkich organizatorw oraz miych goci za wsplnie spdzony czas.