PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

18 padziernika w Przedszkolu Publicznym im. Kubusia Puchatka w Sarnowie odbyo si wane dla nas wydarzenie - Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, Rodzice oraz zaproszeni gocie: Sekretarz Gminy Psary Pani Mirella Baraska - Sorn, Przewodniczcy Rady Gminy Psary Pan Jacenty Kubica, Radny Gminy Pan Aleksander Jewak, Sotys Preczowa Pan Wojciech Kamecki, Sotys Sarnowa Pani Zofia Musia, Pani Wicedyrektor mgr Agnieszka Regulska, zostali przywitani przez Pani Dyrekotor Zespou Szkolno - Przedszkolnego mgr Magorzat Barask oraz zaproszeni na cz artystyczn. By to szczeglny dzie dla tych dzieci, ktre po raz pierwszy we wrzeniu przekroczyy prg przedszkola. Dla wielu przedszkolakw by to rwnie ich pierwszy wystp przed licznie zgromadzon publicznoci. Aby mc zosta penoprawnym przedszkolakiem dzieci musiay wykona 3 zadania wyznaczone przez Kubusia Puchatka, Kangurzyce, Prosiaczka i rozbrykanego Tygryska, ktrzy w ten szczeglny dzie pojawili si w naszym przedszkolu. Z wielkim zaangaowaniem wykonay zadania za co otrzymay gromkie brawa od zaproszonych goci. Po wystpach artystycznych wychowawca odczytaa akt lubowania, a kade dziecko przy asycie rodzicw przyrzeko, by grzecznym przedszkolakiem. Nastpnie Pani Dyrektor mgr Magorzata Baraska wrczya kademu dziecku Dyplom Pasowania na Przedszkolaka a zaproszeni gocie przypili pamitkow odznak przedszkolaka. Na pamitk tego wydarzenia grupa otrzymaa wspaniay prezent od Rady Gminy Psary na czele z Wjtem Gminy Psary Panem Tomaszem Sadoniem, sodkoci od wszystkich zaproszonych goci oraz prezenty od Rady Rodzicw. W imieniu wszystkich przedszkolakw serdecznie dzikujemy za zabawki oraz programy edukacyjne, ktre z pewnoci bd suyy nam podczas zaj. By to dla wszystkich zarwno dzieci jak i dorosych niezapomniany dzie peen emocji i miych wrae a wystrj sali, stroje dzieci i uroczysta atmosfera podkreliy donioso tego wydarzenia, ktre na stae zagocio w kalendarzu imprez przedszkolnych.