SPOTAKNIE Z LEICZYM

Jak co roku w Dniu Zwierz眛 odwiedza Nasze przedszkole Pan Le秐iczy ? Aleksander Jewak. Zapoznaje on naszych przedszkolak體 z prac le秐iczego, my秎iwego. M體i o tym jak nale縴 dba o zwierz阾a, zw砤szcza zim. Dzieci poznaj tryb 縴cia zwierz眛 縴j眂ych w lesie, ucz si je rozpoznawa. Dowiaduj si tak縠, jak nie nale縴 post阷owa wobec zwierz眛, kiedy je krzywdzimy, czasem nie zdaj眂 sobie z tego sprawy ? na przyk砤d sypi眂 do karmnika okruszki chleba, zamiast ziarenek. Pan Aleksander opowiedzia nam r體nie o sadzeniu drzew, ochronie przed szkodnikami, celowych wycinkach, przypomnia jak nale縴 zachowywa si w lesie.

Nasi milusi駍cy mieli tak縠 okazje zab硑sn辨 wiedz rozwi眤uj眂 秔iewaj眂o zagadki przygotowane wcze秐iej przez Pana le秐iczego.

Po zako馽zonym spotkaniu dzieci ch阾nie kolorowa硑 obrazki zwierz眛, kt髍e zostawi dla nich nasz go舵.

Serdecznie dzi阫ujemy za mi砮, coroczne spotkanie.