Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

alt

OGLNOPOLSKI DZIE GONEGO CZYTANIA

29 wrzenia obchodzilimy Oglnopolski Dzie Gonego Czytania. Okazji do czytania dzieciom jest wiele i powinnimy robi to jak najczciej zarwno w domu, jak i w przedszkolu. Dlatego te z tej okazji w naszym Przedszkolu w kadej grupie mielimy szans do wprowadzenia przedszkolakw w magiczny wiat bajek, opowiada i wierszy. Dzieci suchay bajek czytanych przez Pani Dyrektor mgr Magorzat Barask, Pani Wicedyrektor mgr Agnieszk Regulsk, wychowawcw grup, rodzicw, uczniw ze Szkoy Podstawowej oraz Pa z biblioteki. Rodzice przenieli nas w wiat "Kopciuszka", "Maszy i niedwiedzia", "Trzech winek" i wielu innych ciekawych opowiada. Pani Dyrektor przeczytaa opowiadania ze zbioru bajek, ktre czytaa swoim dzieciom przed snem, a Pani Wicedyrektor przybliya nam histori "Ksigi Dungli". Grupa "Mdre Sowy" odwiedzia poblisk bibliotek, w ktrej posuchali bajki o Tupciu Chrupciu. Wszystkie dzieci w skupieniu i zaciekawieniu suchay bajkowych opowieci oraz z wielk ochot oglday kolorowe ilustracje. Bardzo dzikujemy wszystkim za mile spdzony czas i czekamy na kolejne bajki i zachcamy do gonego czytania dzieciom przez cay rok.