OGLNOPOLSKI DZIE PRZEDSZKOLAKA

Pi lat temu Polski Komitet wiatowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego ogosi dzie 20 wrzenia Oglnopolskim Dniem Przedszkolaka, by podkreli wag edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Rwnie w Naszym Przedszkolu ten dzie wpisa si w kalendarz tradycyjnych uroczystoci. I tak 20 wrzenia wszystkie przedszkolaki zaraz po niadaniu zgromadziy si w sali ?Mdrych Sw?. Kada wychowawczyni nalepia na koszulkach swoim podopiecznym wesoe buki na dobry i miy pocztek zabawy. Dzieci wsplnie obejrzay bajk pt. ?Bolek i Lolek na wakacjach?, nastpnie bawiy si wesoo i radonie w rytm znanych wszystkim dzieciom piosenek. Po zabawie przyszed czas na sodki poczstunek. Pani dyrektor mgr Magorzata Baraska wraz z pani wicedyrektor Agnieszk Regulsk zoyy wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze yczenia z okazji ich wita oraz poczstoway maym sodkim ?co nieco?.

Korzystajc z piknej pogody wyszlimy na teren ogrodu przedszkolnego, by narysowa wesoe obrazki kred na asfalcie, a nastpnie w przedszkolu zamalowywalimy obrazki konturowe tematycznie zwizane z obchodzonym witem.

Impreza udaa si znakomicie! Przyniosa ogromn rado i niezapomniane wraenia. By to dzie wsplnego przeywania radoci, wspdziaania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.