Przedszkole jest czynne w godz. 7.00 - 16.00.

Opaty:

I posiek (obiad) - 2,50 z

II posiki (niadanie, obiad) - 4 z

III posiki (niadanie, obiad, podwieczorek) - 5 z

Pory posikw:

niadanie: 8.30

Obiad: 12.00

Podwieczorek: 13.40

yczymy owocnego Nowego Roku Szkolnego oraz samych miych dni spedzonych w Przedszkolu :-)

DOBRE RADY NIE OD PARADY

(DLA RODZICW NA PIERWSZE DNI DZIECKA W PRZEDSZKOLU)

• Nie przecigaj poegnania w szatni, pom dziecku rozebra si , pocauj je i wyjd!

• Nie zabieraj dziecka do domu, gdy pacze przy rozstaniu! Jeli zrobisz to cho raz bdzie wiedziao, e zami mona wszystko wymusi.

• Nie obiecuj: Jeli pjdziesz do przedszkola, to co dostaniesz. Kiedy bdziesz odbiera dziecko, moesz da mu maleki prezencik, ale nie moe to by forma przekupienia.

• Kontroluj to, co mwisz. Zamiast: Ju moemy wraca do domu. Powiedz: Teraz moemy i do domu. To niby niewielka rnica, a jednak pierwsze zdanie ma negatywny wydwik.

• Nie wymuszaj na dziecku, eby zaraz po przyjciu do domu opowiadao, co wydarzyo si w przedszkolu. To powoduje niepotrzebny stres.

• Jeli dziecko przy poegnaniu pacze, postaraj si, eby przez kilka dni odprowadza je do przedszkola tato, rozstania z tat s mniej bolesne.

• Pamitaj: egnaj i witaj swoje dziecko zawsze umiechem !!!

kubu 2