Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

WYJAZD TYGRYSKW DO SPECJALNEGO ORODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W BDZINIE

W dniu 13.01.2016r. przedszkolaki z grupy ?Tygryski? uday si do Specjalnego Orodka Szkolno-Wychowawczego na zajcia integracyjne z tamtejszymi przedszkolakami.
Zabawy integracyjne przy dziecicej muzyce zoorganizowane przez Pani Anie i Hanie, w ktrych przedszkolaki wziy udzia byy okazj do spotkania z rwienikami, miego spdzenia czasu oraz sprzyjay integracji, a zajcia sportowe byy dla wszystkich okazj do zaprezentowania swoich umiejtnoci i sprawnoci fizycznej. W czasie spotkanie Pani Ewelina malowaa dzieciom buzie. Dziewczynki w kilka chwil zmieniy si w przepikne kotki, ksiniczki i pieski, natomast chopcy w Spidermeny oraz Batmany. Po wsplnej zabawie na dzieci czeka sodki poczstunek.
Umiechy na buziach i wesoa zabawa byy najlepszym dowodem na to, e dzieci mio spdziy czas.