TEATRZYK "JAŚ I DRZEWO FASOLOWE"

12 września do naszego przedszkola zawitali aktorzy z Teatru „Krak-Art.” z Krakowa , którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie „Jaś i drzewo fasolowe”. Licznie zgromadzone dzieci z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Bajka miała charakter bardzo pouczający, przede wszystkim poruszyła problem zaufania dzieci wobec obcych ludzi oraz bezinteresownej pomocy, która nie zawsze musi być nagrodzona. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu, co wśród najmłodszych widzów wywołało wiele emocji. Ciekawe efekty dźwiękowe dodatkowo uatrakcyjniły przedstawienie i pozwoliły przemówić do wyobraźni dzieci, które żywo reagowały głośnymi wybuchami śmiechu.