DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając - nasze przedszkole, właczyło się do Akcji „Dzień Głośnego Czytania” obchodzony 29 września.

Okazji do czytania dzieciom jest wiele i powinniśmy robić to jak najczęściej zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Dlatego też z tej okazji w naszym Przedszkolu w każdej grupie mieliśmy szansę do wprowadzenia przedszkolaków w magiczny świat bajek, opowiadań i wierszy. Dzieci słuchały bajek czytanych przez Panią Dyrektor mgr Małgorzatę Barańską, Panią Wicedyrektor mgr Agnieszkę Regulską, wychowawców grup, rodziców, uczniów ze Szkoły Podstawowej oraz Pań pracujących w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas i czekamy na kolejne bajki i zachęcamy do głośnego czytania dzieciom przez cały rok.